Přeskočit navigaci

Sortiment

O kávě

Dovoz zdarma

V případě, že jste z Nového Jičína nebo blízkého okolí a bude Vaše objednávka vyšší než 500,- Kč, osobně Vám zboží dovezeme a nebude při předání hradit poštovné.

Doporučte nás

Jste s námi spokojeni? Doporučte nás! Stačí zadat e-mail Vašeho známého či kamaráda a jednoduše mu odeslat krátkou zprávu:
Nejprodávanější

Luštitelská soutěž o pobyt v hotelu Fontána.

Oáza klidu na Fotáně

Krásné a klidné místo na břehu Lipenské přehrady můžete najít v rekreačním hotelu Fontána. Ubytování je zde v devíti stylových domech vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnější klienty. V létě deální místo milovníky turistiky a cykloturistiky, v zimě rodiče ocení lyžování v blízkém Frymburku.
Víkendový pobyt v hotelu Fontána můžete vyhrát v naší luštitelské soutěži.

Soutěž končí 15.8.2018

Křížovky o ceny

Luštitelská soutěž o pohádkovou knížku.

Nikova dobrodružství v zemi Burdybáčů.

Na více jak stopadesáti stranách poutavého čtení, bohatě ilustrovaného zdařilými malbami kutnohorského výtvarníka Jana Skorky Lauko, se odvíjí příběh, spíše patřící do žánru fantasy, než klasických pohádek. Nikita (pro kamarády prostě Nik) je osmiletý kluk, který tráví prázdniny u babičky. Vše je jak má být, až do chvíle, kdy... ale neprozrazujme. Snad jen to, že se dostane do moci chlupatého Burdybáče, malého mužíčka z velkého svobodného národa lesních skřítků.
Knihu můžete vyhrát v naší luštitelské soutěži.